Dunlop

У 1887 році в шотландському містечку Белфаст відбулася розмова ветеринара Джона Бойд Данлопа зі своїм сином Джонні. Хлопчик мав був брати участь у шкільних перегонах на триколісних велосипедах.

Як і кожен учасник змагань, Джонні мріяв про перемогу, але хвилювався, що після швидкісної їзди по нерівних дорогах ще кілька днів болітимуть усі кістки. Батько замислився, а потім узяв старий садовий шланг, відрізав від нього шматок по довжині окружності велосипедного колеса, обгорнув ним задні колеса і закачав у камери воду. Так було створено один із прообразів майбутньої пневматичної шини. І хоча колеса вийшли важкими, Джонні став переможцем перегонів.

Трохи пізніше Джон-старший здогадався закачувати в шланг не воду, а повітря. Гумова камера кріпилася до металевого обода колеса парусиною, яка утворювала каркас шини. Патент на свій винахід він отримав у 1888 році.

Джон Данлоп не був першим винахідником пневматичної шини. Подібний виріб ще в 1845 році запатентував Вільямс Томсон, проте в ті часи ще не існувало велосипедів та автомобілів, тому про винахід швидко забули. У деяких країнах, наприклад у Франції, відмовилися визнати авторське право Данлопа. Та заслуга винахідника полягає в тому, що він втілив свою ідею в життя, встановивши пневматичну шину на велосипед.

Багатий ірландський промисловець Вільям Харві Дю Крос запропонував Данлопу організувати виробництво велосипедних покришок. Компанія під назвою Pneumatic Tyre and Boot Cycles Agency, заснована Данлопом і Дю Кросом, почала свою діяльність у 1889 році в Дубліні (Ірландія).

Однак партнерські стосунки тривали недовго, і в 1896 році Данлоп організував власне підприємство з випуску пневматичних шин Dunlop Pneumatic Tyre Company.

Такі шини просто приклеювалися до колеса і не знімалися. Знімну пневматичну шину винайде в 1891 році французька компанія Michelin.

Ще наприкінці XIX століття з’являються перші дослідні центри. Dunlop однією з перших почала проводити серйозні випробування продукції, яку випускала. Компанії належить багато інноваційних рішень у шинній справі.

У 1902 році компанія змінює назву на Dunlop Rubber Co. Ltd., перенісши свою штаб-квартиру в Бірмінгем (Великобританія). Поступово виробництво розширюється, з'являються шини для літаків, сільськогосподарської техніки та спецтехніки.

На початку 60-х років компанія деякий час була абсолютним монополістом з постачання шин для перегонів Formula-1. Кілька десятків перемог у Ле Мані були здобуті автомобілями з шинами Dunlop.

Починаючи з 1985 року компанія Dunlop Rubber, яка до того часу серйозно погрузла в боргах і проблемах, належить англійському конгломерату BTR plc. Тоді й почалася активна диверсифікація бренду – продажу підрозділів Dunlop різним стороннім компаніям.

Сьогодні шини для автомобілів, мотоциклів і літаків, інвентар для тенісу, сквошу і гольфу, годинники, різноманіття спортивних м'ячів, взуття, сумок, сонцезахисні окуляри, ремені, текстиль та багато іншого з логотипом цього всесвітньо відомого бренду виробляє безліч фабрик у всіх частинах світу. Заслужено довіряють марці Dunlop і найкращі автогонщики світу, і зірки тенісу.

Вироблені в Італії сонцезахисні окуляри та гірськолижні маски Dunlop увібрали цей спортивний дух і вирізняються інноваційними рішеннями та матеріалами. Стильний дизайн, продуманість дрібних деталей і висока якість у поєднанні з розумною ціною – найбільш важливі характеристики сонцезахисних окулярів Dunlop. Колекція гармонійно поєднує і моделі в стилі sport і sport-city, і модні інтерпретації класичних форм.

Мережа наукових лабораторій компанії постійно розробляє і впроваджує новітні технічні досягнення.

Super Anti-fog знижує ймовірність запотівання лінзи зсередини навіть за дуже низької температури повітря.

Double Lens – подвійні лінзи з надміцного і безпечного полікарбонату.

Freevision забезпечує абсолютну оптичну коректність.

Поляризаційні лінзи складаються із семи функціональних шарів, ідеально підігнаних один до одного, завдяки чому цей оптичний продукт має високі якісні характеристики. Основним елементом багатошарової лінзи є поляризуюча плівка всередині. З обох сторін поляризатор оточений шарами, які поглинають ультрафіолет і майже на 100% блокують шкідливі для очей випромінювання UVA, UVB, UVC. До обох сторін поглиначів ультрафіолету ламінізовано елементи буфера, що робить матеріал лінз гнучкішим і більш стійким до механічних пошкоджень.

Revo – багатошарове покриття з відблиском різних кольорів або з переважанням якогось одного кольору, яке додатково віддзеркалює сонячне світло.

TR 90 (Grilamid) – легкий, еластичний, міцний, гіпоалергенний полімер, з якого виготовляються оправи окулярів.

Асортимент Dunlop

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Dunlop Горнолыжная маска Frost 03
Товар недоступний
відсутній
Dunlop Горнолыжная маска Scorpion 05
Товар недоступний
відсутній
Dunlop Горнолыжная маска Shark 08
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Avrora
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Bullet
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Concorde
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Frost
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Imperator
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Inferno
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Predator 07
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Rapid
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Skyline
Товар недоступний
відсутній
Маска гірськолижна Dunlop Tim
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 320. Blk
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 320.437
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 320.438
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 321.432
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 321.433
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 321.434
Товар недоступний
відсутній
Окуляри Dunlop DUNLOP 322.412
Товар недоступний
відсутній
Ціна
от до
Тип товару
Підпишись на новини