Окуляри Blizzard Спорт – сонцезахисні окуляри з високою точністю оптичного контрасту зору. Мінімізує дію яскравого світла, ідеально підходять для літніх та зимових видів спорту. Гнучкі дужки відповідають контурам обличчя.
Різноманітні компоненти окулярів Blizzard забезпечують безпеку та комфорт, зроблені з гіпоалергенного силікону з антіковзними властивостями.Цей матеріал забезпечує відмінний захист у екстремальних умовах – він не втрачає своїх властивостей при низьких температурах, зберігаючи при цьому м’якість та гнучкість, влітку – мінімізує ефект потовиділення. Дужки приємні на дотик та не викликають синців навіть після тривалого користування. Також мається функція антифог – захист від запотівання.
Сонцезахисні окуляри Blizzard володіють досконалим захистом очей від вітру та сонця, як на гірських, так і міських трасах.
В залежності від призначення, набір може складатись з двох типів лінз: тоновані – призначені для використання під час піку сонячної активності та прозорі лінзи – призначені для використання у слабо освітлених місцях та в період сутінок.
Окуляри Blizzard PH8013E/2RPol.
Окуляри Blizzard L802-3B Pol./Pho.
Стійкість к ударним навантаженням.
Коли часточка з високою енергією діє на поверхню лінзи, то енергія удару розподіляється по поверхні, та жорстка лінза деформується. Структура полікарбоната відрізняється від структури «зшитих» полімерів: він складається з довгих тих що перетинаються та переплутаних макромолекул. Ці довгі макромолекулярні ланцюжки забезпечують пластичність матеріалу – при ударі вони ковзають відносно один одного, що дозволяє полікарбонатним лінзам поглинати значні кількості енергії без руйнування.
Довговічність.
Традиційними матеріалами для захисту поверхні органічних лінз були кремнійорганічні сполуки – силікони, причому чим більше в них містилось кремнію, тим більш стійкими до подряпин були лінзи. Однак практика довела, що коефіцієнти термічного розширення полікарбонатних лінз та покриттів з високим вмістом кремнію суттєво відрізняються один від одного: при дії високих температур матеріал лінзи розширюється сильніше, чим матеріал зміцнюючого покриття, і як наслідок виникають напруження, які можуть викликати його руйнацію та відшарування. Вирішенням проблеми стало нанесення високоеластичного проміжного покриття між полікарбонатною лінзою та зміцнюючим покриттям, яке нівелювали різницю в їх розширенні. На теперішній час великі виробники полікарбонатних лінз володіють технологією нанесення багатофункціональних покриттів на їх поверхню, які захищають лінзи від подряпин ,компенсують втрати на відображення, полегшують догляд під час експлуатації.
Мала вага та комфорт.
Зі збільшенням показників переломлення питома вага матеріалів для лінз для окулярів зростає. Звичайно, для органічних лінз це збільшення менше, ніж у випадку мінеральних. У порівнянні з лінзами з традиційних пластмас полікарбонатні лінзи характеризуються як зменшенням об’єму завдяки більш високого показника переломлення, так і зменшенням щільності, що призводить до ще більшого зменшення ваги.
Поляризовані лінзи.
Поляризовані лінзи, які гасять відображені відблиски, що є основою технології поляризованих лінз, однак первинним для наших очей та стану в цілому, є нормальна візуалізація.
В колекції сонцезахисних окулярів з поляризованими лінзами на зігнутих формах оправ, для досягнення візуальних стандартів які відповідають європейському рівню, використовують тонкі поляризовані лінзи з товщинами які відповідають зігнутості (кривизні) оправи, що дозволяє прибрати спотворення та поєднати вигнуті форми окулярів з поляризованими лінзами не порушуючи візуальних характеристик окулярів.
Поляризовані лінзи можна легко перевірити, поставивши дві лінзи одну за другою та повернувши одну з них на 900, та тримаючи її паралельно іншій. Якщо ви перестали бачити після цього простір за цими лінзами, то пере вами поляризовані лінзи.
Дотримуючись високих стандартів якості та розкриваючи їх основні принципи та сумісність технологій, сонцезахисні окуляри, гарантують відмінні характеристики, комфорт та безпека.
Фотохромні лінзи.
Фотохромні лінзи: лінзи які змінюють відтінок свого кольору або затемнення під дією UV випромінювання, яке змінюється при зміні яскравості сонця.
Високотехнологічні фотохромні полікарбонатні лінзи із зміненням затемнення з 1 до 3 категорії, та такими що є ударостійкими.
Окуляри з фотохромними лінзами рекомендовані для використання на вулиці. Не рекомендовано в машині, так як скло автомобіля частково блокує UV, та пропускає все яскраве світло.
Тонування лінз.
Тонування лінз різноманітного кольору використовуються при заняттях спортом: кольору міді, коричневі або янтарні збільшують контрастність та глибину зображення. Лінзи, тоновані у червоно-помаранчеві кольори, використовують спортсмени для максимальної мобілізації та підвищення працездатності.
Помаранчеві фільтри призначені для зниження осліплюючої дії джерел світла на очі людини, наприклад, при заняттях гірськолижним спортом. При цьому оптимізується сприйняття рельєфу траси в умовах хмарності, туману та недостатнього освітлення, також суттєво слабшає сліпуча дія автомобільних фар та прожекторів, відбувається швидке відновлення після осліплення.
Для нічного керування жовті фільтри підвищують чорно-білий контраст, у сутінках, негоду, туман, хуртовину. Фільтр зменшує зорове напруження очей.
Лікувальною дією володіють лінзи з зелено-коричневим фільтром, вони підходить для осіб з підвищеним внутрішньоочним тиском, для хворих на глаукому.
Лінзи, пофарбовані в теплий коричневий колір, мають ще і спеціальний медичний фільтр, рекомендовані при захворюваннях сітківки.
Лінзи з зеленим тонуванням володіють найбільш високим пропусканням світла у видимому діапазоні, та заспокійливою дією.
Легке тонування різноманітних відтінків має додаткові естетичні переваги.
Корисно знати.
Вибираючи сонцезахисні окуляри переважно для спорту, вартує велику увагу приділити їх безпечності, достатній вентиляції, гарній «посадці» на обличчі, відповідності затемнення лінз призначенню. Звичайні скляні лінзи для занять спортом протипоказані у зв’язку із високим рівнем травматичності. Бажано, щоб спортивні окуляри сиділи щільно, не спадаючи при нахилах голови вниз та по сторонах, щоб доступ сонячним промінцям був перекритий з усіх боків – і зверху, і збоку, але при цьому зберігалась вентиляція. Не забувайте, що спортивні сонцезахисні окуляри збережуть ваші очі також від пилу та вітру при заняттях спортом. Спортивні окуляри для професіоналів, мають на думці при їх виборі підбір під індивідуальні особливості та вимоги під окремо взятий вид спорту. Багато використовують при заняттях спортом контактні лінзи, але при наявності яскравого сонячного світла, вітру та пилу все одно прийдеться одягати спортивні сонцезахисні окуляри. Є і інший варіант. Сьогодні виробники представляють спортивні сонцезахисні окуляри із змінними лінзами.
Догляд за сонцезахисними окулярами.
Якщо ви хочете довго носити вибрані вами сонцезахисні окуляри, зберігайте їх правильно: купити чохол, та носіть окуляри тільки у ньому. Не кладіть сонцезахисні окуляри на стіл або тумбочки лінзами до низу – так їх легко подряпати. Протирайте лінзи спеціальною ворсистою тканиною або тонкою замшею.