Гірськолижні шоломи

Невід’ємний атрибут екіпірування лижника – гірськолижний шолом. Конструкція сучасного гірськолижного шолома дозволяє гарантувати захист не тільки голові від травм при падінні, але і забезпечує комфортне катання (вентиляцію голови, захист від холоду та снігу).

Як правило, гірськолижний шолом складається із зовнішньої частини – полікарбонатного каркасу, який має малу вагу, але в той же час забезпечує надійний захист від можливих ударів. Про комфорт та додатковий захист вашої голови подбає внутрішня частина шолома, яка складається з товстого шару спіненого полістирену та підкладки що знімається. Важливе значення має також вентиляція шолома, яка буває пасивна та активна, і дозволяє оперативно адаптувати ваш шолом до погодних умов. Гірськолижний шолом повинен відповідати стандартам (CE, ASTM, Snell RS-98).

Шолом потрібен не тільки початківцям, а й досвідченим лижникам – помилитись на схилі може кожен, не залежно від рівня підготовки. Виконувати свою основну функцію, а саме захисну, шолом буде лише в тому випадку, коли він грамотно і правильно підібраний. Шолом повинен сидіти на вашій голові як «на тебе шитий», не створюючи при цьому неприємних відчуттів. При виборі шолома потрібно врахувати декілька факторів: тип місцевості, погодні умови, рівень катання, наявність підшоломника. Купити гірськолижний шолом Ви можете не тільки в Києві, але і по всій Україні.

Досвідчені продавці-консультанти магазину КАПРИКОН допоможуть Вам зробити правильний вибір із всього різноманіття представлених моделей фірм-виробників, що є лідерами: Atomic, Blizzard, Salomon, Bolle, Uvex. Купити гірськолижний шолом в інтернет-магазині КАПРИКОН ви також можете із значною знижкою під час розпродажу в кінці сезону.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Шолом HMR H2
Товар недоступний
відсутній
Шолом HMR H2 женский
Товар недоступний
відсутній
Шолом HMR H3
Товар недоступний
відсутній
Шолом HMR H3 женский
Товар недоступний
відсутній
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Розмір, см
Підпишись на новини

Гірськолижний шолом – ідеальний захист для катання на лижах.

Сьогодні гірськолижні види спорту набувають все більшої популярності. Тому і попит на різноманітну екіпіровку та спорядження для подібних занять постійно збільшується. Як професійні спортсмени, так і початківці чітко розуміють важливість правильного вибору шолома. І справа тут навіть не стільки в зручності цього виду захисту і його зовнішньому вигляді, а в тому рівні безпеки, який гірськолижні шоломи забезпечують.

На теперішній час подібне спорядження можна знайти в більшості спортивних магазинів. До того ж, якщо ви волієте поєднувати катання на лижах із сноубордом, то можна одразу придивитись універсальні шоломи, які підійдуть як для одних так і для других занять. Основна відмінність цих шоломів полягає в наявності «вух». Так, шолом для гірських лиж більш закритий та має жорсткий захист вух та деякої частини щелепи, а для екстремальних спусків можна взагалі придбати варіант з посиленим захистом підборіддя. Шоломи для занять сноубордом більш легкі, частина біля вух, зазвичай, виконується з м’якого матеріалу або ж має можливість від’єднуватись. У будь-якому випадку, свій вибір завжди потрібно грунтувати на тих місцевостях, в яких ви плануєте кататись.

Отже, будь-який шолом для таких видів спорту складається з жорсткого полікарбонатного зовнішнього шару та м’якої внутрішньої обшивки, яка виконую роль демпфера при ударах та надає додаткові зручності. До додаткових елементів можна віднести ремінчик, який застібається під підборіддям і надійно фіксує захист на голові, а також спеціальний утримувач гірськолижної маски, яким іноді обладнуються подібні шоломи.

Пропонуємо більш детально розглянути основні параметри, від яких залежить вибір даного екіпірування.

Основні параметри шоломів

Рівень вентиляції шолома

Для інтенсивних занять, а також лижних прогулянок в відносно теплу погоду можна придбати гірськолижні шоломи із спеціальними отворами, які забезпечують гарну вентиляцію підшоломного простору. Але таким спорядженням не рекомендується користуватись при швидкісних спусках, під час падіння мокрого снігу, або ж під час сильних морозів.

Захист очей

Про цей параметр говорити важко, оскільки кожен обирає той варіант, який для нього є найбільш зручним. Варто зауважити те, що наявність забрала на шоломі забезпечує гарний рівень захисту для очей та обличчя, особливо на спусках по непризначених для цього схилах.

Розмір гірськолижного шолома

Не важливо, яку конструкцію ви собі оберете - шолом з вентиляцією або ні. Головне, що потрібно завжди враховувати в першу чергу – це розмір шолома. Надзвичайно важливо, щоб шолом «сидів» на вашій голові, наскільки забезпечена його надійна фіксація і наскільки він комфортний, взагалі. Шоломи не повинні ковзати по голові при різких рухах або поворотах, але при цьому саме спорядження не повинно бути тугим, коли ви його одягаєте. Усі ремінці та застібки повинні міцно фіксувати необхідне положення і не відстібатись при зусиллі, прикладеному до них, але при цьому вони мають легко відстібатись при вашому бажанні. Також варто передбачити додаткові елементи, які б ви хотіли бачити на вашому шоломі. Це може бути як звичайне кріплення для маски, так і спеціальні кріплення для навушників.