Спальні мішки

Придбати спальний мішок значить придбати необхідний предмет в похідному побуті, який призначений для забезпечення комфорту та ізоляції від холоду під час сну та відпочинку на природі.

В інтернет-магазині КАПРИКОН (м. Київ) и можете придбати більш ніж 70 різновидів спальних мішків відомих брендів   Alexika  ,  Deuter , Pinguin, Fjord Nansen,  Marmot ,   Terra Incognita,  Terra Nova,  Grifone.

Забираючись в теплий спальний мішок після одноденної екскурсії, або після їзди на велосипеді по скалистим рівнинам є одним із самих захоплюючих задоволень під час мандрів.

Однаково незабутнім буде безсоння або замерзання тільки тому що ваш спальник не відповідає погоднім умовам або просто малий. Крім того, ви не можете тягнути з собою один громіздкий мішок, тільки тому що він тримає вас в теплі. Інтернет-магазин Каприкон пропонує вам широкий асортимент різноманітних туристичних спальних мішків яскравих забарвлень, різних стилів і різних тканин за доступними цінами. Серед них ви знайдете саме той, який буде відповідати кожній вашій потребі і вимогі, від класичного похідного до дитячого. Тому прямо зараз можете приступати до пошуку самого найкращого серед величезної кількості найменувань в інтернет-магазині. Відмінна репутація та позитивні відгуки про наш інтернет-магазин Каприкон є гарантією, що ми не відступаємо від якості ніколи! Після того, як ви зробите свій вибір, у вас є декілька простих варіантів оплати покупки. В тому числі післясплата, банківський переказ або оплата кур’єру.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Спальник Terra Incognita Compact 1000
Товар недоступний
відсутній
Спальник Terra Incognita Compact 1400
Товар недоступний
відсутній
Спальник Terra Incognita Compact 700
Товар недоступний
відсутній
Terra Incognita
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Форма
Стать
Утеплювач
Температурний режим, t comfort, С
Довжина, см
Ширина, см
Вага, кг
Утеплений комір
Підпишись на новини

Від правильного рішення буде напряму залежати ваш сон, а це, як відомо, займає в походах до 35% всього часу і дуже серйозно впливає на працездатність організму людини. З чого ж почати, якщо ми вирішили вибрати спальний мішок? С чіткого уявлення типу  майбутнього відпочинку – біля води літніми днями, під час осінніх фестивалів та ярмарок, відпочинок серед засніжених гір, веломандрівки, альпінізм та тому подібне. На цьому і буде ґрунтуватись ваш основний вибір.

Далі потрібно буде розібратись з сезонами, для яких буде доступне використання того чи іншого спальника. Спальні мішки можуть бути односезонні (тільки літо), двосезонні (кінець весни, початок осені, літо), трисезонні ( весна, літо, осінь) та універсальними (зимовим можна користатись в усі пори року). Потрібно знати, що любий спальний мішок маркується згідно єдиної системи європейського маркування, яка надає інформацію про ті чи інші гранично допустимі температурні характеристики.

До них належать:

Tmax - максимальне значення температурного стовпчику, при якому дорослий чоловік може спати в такому спальнику всю ніч без потовиділення.

Tcomfort – значення, при якому людина відчуває максимальний рівень комфорту.

Tlimit – найнижча температура, при якій можна провести всю ніч.

Textreme – відноситься тільки до найчарівнішої частини людства, показує температуру, при якій не з’являється ризик переохолодження.

Притримуйтесь пори року:

Спальні мішки випускаються з рекомендованим температурним режимом для використання. Це перше, на що ви зобов’язані звернути увагу, при виборі, він має відповідати умовах майбутнього використання. Для мандрівок влітку, обирайте світлі відтінки. Але все ж зверніть увагу на наявність прохолодних літніх вітрів, які бувають вночі. Крім того, влітку, коли у вас з’явиться бажання побувати на крутих схилах, також не забувайте про це. Купуйте спальник, який підтримує температурний режим на декілька градусів нижче, ніж ви очікуєте за ідеальних умов  мандрівки. Ви також можете взяти з собою ізоляційні листи, якщо зупинитесь на полегшеному варіанті спальника.

Для зимових та осінніх походів, особливо якщо ви біля засніженого підніжжя гір, наприклад Карпат на Західній Україні, потрібно щось з рівнем не нижче Sub-Zero. Якщо Вам буде занадто тепло, то ви завжди зможете розкрити товстий зовнішній шар і накрити себе тільки тонким покривалом. Завжди легше пристосуватись до теплої погоди, ніж боротися з холодом вночі.

Температурний режим:

Пам’ятайте, що середня оцінка, яка надана в рекомендаціях, заснована на ряді припущень, а саме: ваш табір знаходиться не під відкритим небом з зірками, а в укритті, як намет або хижа; а місце, де ви спите не холодне за суттю і для додаткового обігріву ви використовуєте  туристичний килимок  (надувний матрац) в якості основи. Якщо один з цих пунктів не відповідає цим критеріям, то компенсувати це краще додатковим шаром одягу, термобілизни або придбати інший зимовий або літній спальний мішок.

Наповнювачі спальних мішків

Далі розглянемо наповнювачі, з яких зроблений спальний мішок. Вони можуть бути двох видів – пуховий та із синтетичного матеріалу. Чудові відгуки заслужило спорядження з пухом, яке має кращу теплоізоляцію, легкість та компактність. Але пух дуже погано піддається просушці, саме тому вологим його зберігати не можна. Тому в місцях з підвищеної концентрацією вологи такий спальник краще не використовувати. Інший випадок – синтетика. Відгуки про ці спальні мішки свідчать про гарні показники теплоізоляції і невеликій вазі. Основні переваги – не промокає в вологому середовищі, гарно сохне і відрізняються значно меншою вартістю, ніж утеплювачі з натурального пуху.

Зимові моделі, а точніше їх внутрішні та зовнішні шари зазвичай виготовляються із різних варіацій поліестера або нейлона, які відрізняються легкістю, гарно пропускаються повітря, зберігають форму, швидко сохнуть. А в якості упаковки використовуються окремі чохли або спеціальні компресійні мішки. Особливістю компресійного мішка є те, що він здатен зменшувати об’єм складеного спальника, стягуючі за прикріплені до нього стропи.

Спальний мішок дитячий від дорослого практично нічим не відрізняється, крім, звісно розмірів. Також дитячі спальники іноді виготовляються утепленими, так як організм дитини гірше переносить холод. Але на практиці, такі спальні мішки не призначені для походів і використовуються вдома в якості своєрідних ковдр. Спальні мішки для дітей останнім часом стають все більш і більш популярними.

Спальні мішки бувають двох форм, вони бувають або прямокутними, або подібні до кокону. Наряду з тим, що останні багато хто назве затишними, де хто все ж вважає, що він має низку обмежень. Це можуть бути такі моменти як сон на боці, а не на спині. Крім того, вони бувають різних розмірів.

Розміри:

Ви не хочете тягнути з собою щось занадто важке та об’ємне в мандрівку або похід? Зв’яжіть ваш спальник та приєднайте його до задньої частини велосипеду або покладіть його у верхнє відділення похідного рюкзака. Якщо ви мандруєте на авто, це вирішує одразу багато проблем. Тому переконайтесь в тому, що у вас є місце, де ви розмістите спальний мішок, який вирішили придбати.

При такій величезній кількості варіантів покупки туристичного спорядження, в тому числі туристичних рюкзаків, наметів, термобілизни чого ж ви ще чекаєте? Простіше, ніж придбати все це, нічого не існує. Наші ціни є дуже доступними, у нас є безліч спеціальних пропозицій і цікавих акцій зі знижками, в тому числі і безкоштовна доставка по Києву та всій Україні. Передивіться характеристики в описі товару, це допоможе Вам зробити правильний вибір. Крім цього, фото дадуть вам уяву про те, які розміри та форму має товар. Отже, робимо покупки прямо зараз!