Скельні туфлі

Скельні туфлі є у любого скелелаза. Цікаво знати, що сучасні середньостатистичні скелелази можуть зносити 2 пари таких туфель за один рік. Ця цифра може бути більше, якщо людина додатково займається на скеледромах на протязі року. Також термін використання таких туфель залежить від того, наскільки часто людина яка ними користується працює ногами під час підйомів.

Важливо пам’ятати, що скельні туфлі призначені тільки для лазання. Надягати їх вартує знаходячись безпосередньо перед підйомом і навіть, якщо таке взуття не викликає у вас дискомфорту про ходьбі, ходити в ньому все ж не вартує. Бруд, пил та інші частки можуть пристати до гумової підошви туфель, і таким чином значно знизять її довговічність, а також знизять зчеплення зі скельною поверхнею під час занять. Деякі моделі такого взуття можуть викликати біль в пальцях ніг із-за особливостей своєї конструкції. В цьому випадку піддатись спокусі і ходити в скальниках, наступая на п’яти, також не рекомендується, так як це призведе до їх передчасного зносу.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Скельні туфлі Garra Claw
Товар недоступний
відсутній
Скельні туфлі Garra Power
Товар недоступний
відсутній
Скельні туфлі Garra Virus
Товар недоступний
відсутній
Скельні туфлі Garra Yelmo
Товар недоступний
відсутній
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Розмір
Стать
Тип колодки
Тип застібки
Підпишись на новини

Догляд за скельними туфлями.

Якщо ви вирішили купити скельні туфлі,  то в першу чергу потрібно подбати про їх збереження в чистоті. Добитись цього можна виконуючі прості правила:

  • Перед підйомами ноги потрібно тримати в чистоті, носити закрите взуття і не ходити босим;
  • Тонкі шкарпетки допоможуть зберегти свіжість ваших туфель
  • Вдома, скельні туфлі бажано діставати із сумки або рюкзак і зберігати їх в провітрюваному приміщенні.

Окремо треба звернути увагу на саму гумову підошву скельників та рантів (спеціальних гумових ободів, які ідуть від п’ятки до носка). Навіть при дбайливому використанні на них накопичується гравій та інший бруд, які зменшують зчеплення взуття з поверхнею. Тому відразу після вправ бажано витирати ці елементи взуття вологою ганчіркою, а потім ледь обробляти грубим наждачним папером.