Гідрокостюми, майки, шорти

Гідрокостюм  є необхідним елементом спорядження підводного полювальника.

Гідрокостюми для плавання мають єдину мету – зберегти тепло, так як навіть вода з температурою 30 градусів за Цельсієм може переохолодити людину за декілька годин плавання. В основному, обирають гідрокостюм 7мм завтовшки. Різні температури і різні умови передбачають велику кількість різних по структурі та товщині гідрокостюмів. Щоб зорієнтуватись який саме гідрокостюм купити, потрібно якомога конкретніше уявити собі де, коли і наскільки часто ви плануєте пірнати. У залежності від відповідей, будуть обрані модель костюму, його товщина та розмальовка.

Показати спочатку: знижкиз відгукамидешевідорогіновинки знижкиз відгукамидешевідорогіновинки Товарів на сторінці:
Гідрокостюм Sargan Nemo Lady 3 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Bare Alpine Hooded Full 5 мм жіночий
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Bare Alpine Hooded Full 7 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Waterproof Aries 7 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм AquaDiscovery Ataman 5 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм AquaDiscovery Ataman 7 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Base LX 5 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Base LX 6,5 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Biker Vest 5 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм AquaDiscovery Calcan 7 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм AquaDiscovery Calcan 9 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Marlin Camoskin 7 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Waterproof Capri Lady 3 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Imersion Club 7 мм женский
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Definition 5 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Definition Ir Overall 7 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Definition Shorty 2,5 мм
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Sub Gear Definition Shorty 2,5 мм женский
Товар недоступний
відсутній
Гідрокостюм Eques Dual Flex 5 мм
Товар недоступний
відсутній
Ціна
от до
Бренди
Тип товару
Розмір
Товщина неопрену, см
Підпишись на новини

Вибір гідрокостюмів у магазині Каприкорн

Сухий гідрокостюм

Сухі підводні гідрокостюми не пропускають воду до тіла, саме тому для їх виготовлення використовується багатошарова, просочена спеціальними складами капронова тканина.

Гідрокостюми для дайвінгу виготовляються у вигляді загального комбінезону або куртки зі штанами, які герметично з`єднуються, з вклеєними черевиками та рукавичками, також в комплект входить штуцер для регулювання аквалангу та травлячі клапани. Під такі гідрокостюми потрібно одягати водолазну білизну, а використовуються вони, частіше за все, професійними водолазами. Зайва громіздкість та незручність в користуванні не знайшли визнання в підводному полюванні. До того ж, на такі гідрокостюми ціни є доволі високими. Хоча звісно, є любителі зимового полювання в мілких водоймах, які доволі успішно застосовють костюми «тегур», «садко» або перероблені варіанти професійних водолазних гідрокостюмів типу «ГК СВУ»

Напівсухі гідрокостюми

Напівсухий гідрокостюм для підводного полювання зазвичай виготовляється з неопрену (мікропористої гуми). Зап’ястки, гомілки, обличчя та іноді шия забезпечуються спеціальною обтюрацією, яка перешкоджає потраплянню води під костюм. Герметичний замок – «блискавка» розташований на грудях, спині або спереду, але огинає шию. Коли костюм підібраний по розміру, а обтюратори сидять правильно, вода майже ніколи на потрапить всередину. Напівсухі костюми виготовляються різної товщини та з різним виконанням. Призначені вони в основному для аквалангістів. Але в холодній воді вони згодяться і для підводного полювання, хоча занадто жорстка «блискавка» та двостороння гума сильно обмежують рухи і тому втома настає набагато швидше.

Мокрий гідрокостюм

Мокрий гідрокостюм для підводного полювання є найбільш розповсюдженим та популярним костюмом в усьому світі. Розроблено безліч моделей, які задовольняють найрізноманітніші смаки. За назвою зрозуміло, що вода під костюм проникає, але звідти вже нікуди або майже нікуди не дівається. Нагріваючись теплом вашого тіла, в подальшому вона працює як теплоізолятор, не відразу охолоджуючись завдяки товщині неопрену гідрокостюма.

Щоб купити гідрокостюм для підводного полювання потрібно розбиратись в типах покриття та конструкції. Останні існують у вигляді моно-костюмів – комбінезонів, коротких комбінезонів без шолома, з вкороченими до колін та ліктів шортами та рукавами, та найбільш розповсюджених – куртки з шоломом та штанами. Аквалангісти частіше за все обирають «універсальні» або «модульні» костюми. Окремо продається шолом та жилет-утеплювач.

Дублюють (покривають) костюми, а точніше неопрен, для додавання йому додаткової міцності та захисту костюма від порізів та розривів, які виникають під час експлуатації, а також для полегшення одягання костюма. Деякі костюми мають внутрішній дубляж, який виконаний з синтетичного плюшу з титановим напиленням, що робить весь костюм теплішим. ДВОСТОРОННЄ дублювання застосовується в найміцніших та жорстких костюмах,  які використовуються аквалангістами, для яких не важлива гнучкість тіла та вільність рухів, а ключовими характеристиками є міцність, простота та швидкість одягання. Додатково додається комфорт на суші та яскравий, помітний зовнішній вигляд з усілякими «примочками» та «прибамбасами». Ці костюми забезпечуються застібками в усіх необхідних та не дуже місцях, налокітниками,  наколінниками, спеціальними вставками в області шиї та на згинах ліктя та коліна. Але якщо ви бажаєте купити такий гідрокостюм для полювання, то він не підійде. Це зовсім не означає, що в них не можна полювати, просто вони створені для іншого. «Блискавки», якби гарно вони не були ущільнені, протікають, а така жорсткість зовсім ні до чого. Тканина утримує великий шар води між тілом та тканиною, який розноситься до різних ділянок шкіри, які нагріті до різної температури, і охолодження відбувається швидше. ОДНОСТОРОННЄ дублювання є найбільш розповсюдженим серед полювальників та існує трьох видів – тканина ззовні, комбіноване та тканина до тіла.

«Липкі» костюми продубльовані ззовні. Їх використання в полюванні найбільш масове та популярне, часто вони так і називаються – «мисливські». Дублювання тканиною іде лише по зовнішній поверхні, а до тіла звернений мікропористий шар неопрену, який не дає воді циркулювати під костюмом. Відповідно, такий костюм не надягається насухо, а тільки з використанням шампуню, рідкого мила. Якщо костюм оздоблений ще й обтюрацією, то вода під костюм ззовні взагалі не може потрапити. Зовнішній шар дубляжу захистить від порізів та розривів, а темне забарвлення зробить його більш непомітним для риб. Камуфляж буває дуже важливий на полюванні на тиху, обережну, та рибу що гуляє.

Комбіновані костюми – спроба поєднати позитивні якості існуючих типів костюмів. Усі покращення зводяться до збільшення загальної поверхні ватер стопів та удосконалення верхньої частини комбінезона, яка виконана також гумою до тіла. Однак більша частина внутрішньої поверхні йде з підкладкою та вода все ж переміщується по шкірі.

Гідрокостюм підводний, виконаний без дублювання, виокремлений в окреме сімейство спортивних гідрокостюмів, призначених для екстремального пірнання на велику глибину та полювання в холодній воді. Якщо подивитись на відгуки про ці гідрокостюми, то вони характеризуються як дуже м’які  та еластичні, які потребують мінімум енергозатрат та дозволяють спортсмену викладатися на максимумі своїх можливостей. Під час руху під водою людина вимушена долати опір води та силу тертя води об поверхню костюма та інших деталей спорядження. У такому ракурсі костюм, покритий ззовні тканиною, працює як наждачний папір у воді і створює великий опір руху. Виходить, що потрібно позбутись від тканини і зробити поверхню гладенькою та слизькою, підкладка до тіла додає жорсткості та холоду – забрати й підкладку. Утворюється максимально еластичний, теплий та комфортний гідрокостюм. Єдиним недоліком є, хіба що, ніжна гума, чутлива до механічних навантажень. Подібні костюми представлені PICASSO із серії CICLE та CAVALERO – MUNDIAL. А взагалі, дуже популярним є гідрокостюм beuchat. Просто наберіть «гідрокостюм магазин», і можете обрати будь який з врахуванням власних побажань.

Вартість гідрокостюму може відрізнятися від десятка доларів за тонкі шорти без дубляжу до сотень доларів за товстий титаніум, обвішаний ременями та свистками. Попросіть поради у інших дайверів або скористайтесь порадами продавця. Правильно обраний костюм – гарне капіталовкладення, яке дозволить вам насолодитись дайвінгом у повній мірі.